Anti Clash

Anti Clash, mobil oyununda stratejik taktikler geliştirerek ilerleyin.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • BoyutCihaza göre değişir
  • Sürüm3.48
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciEvolution Vault
Anti Clash indir; Bağımlılık yapan oyun özellikleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Anti Clash mobil oyununda kule savunma deneyimi yaşayacaksınız.

Bağımlılık yapan oyun özellikleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Anti Clash mobil oyununda kule savunma deneyimi yaşayacaksınız. Gerçek zamanlı bir kule savunma deneyimi yaşayarak heyecanın tadını çıkarmak isterseniz sizde düşman birliklerine karşı daha başarılı taktikler uygulayarak hareket edeceksiniz. Kendi köyünüzü ve krallığınızı inşa ederek düşman ordusuna karşı başarılı bir şekilde ilerlemeye çalışacaksınız.

Oyunun her bir sahnesinde eşsiz anlar yaşayarak kendi krallığınızı inşa etmeye çalışacaksınız. Bu kule savunma üssünde sınırsız düşman dalgalarına karşı savunun, kesintisiz hareketin tadını çıkarın, üssünüzü daima gerçek zamanlı olarak inşa edin ve eğitimleri artırarak oyun içerisinde taktiksel beceriler uygulayın. Her hangi beklemeye gerek yok, hemen anında oyuna dahil olun ve performans sergilemeye hazır olun. Taktiksel becerileriniz size oyunu kazandıracaktır. Bu uygulama çevrimdışı çalışır, böylece internete ihtiyacınız yoktur.

Krallığınızı kurabilir ve dünyayı ordunuza yönetmek için eğitim alacaksınız. Gelişmişlik düzeyi oldukça yüksek olan Anti Clash dünyasında kendi taktikleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Oyunu hemen indirin ve internetsiz bir şekilde oynayarak oyunun tadını çıkarın. Hayalinizdeki şehri inşa ederek Ortaçağ ordusunu yaşayın ve ork ordularına karşı savunun. Oynarken becerilerinizi artırarak düşman ordusuna karşı savunma taktiklerinizi kullanacaksınız. Her an her yerde kule savunma taktikleri kullanarak düşman ordusuna karşı başarı elde edeceksiniz.

Oyunda performans sergilerken her hangi bir sorun yaşamadan deneyim sergileyin. Bu heyecan verici oyunda performans sergilemek için Anti Clash mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirin. Binalarınız için günlerce beklemek zorunda kalmadan anında oyuna dahil olun. Savaşı en iyi oyun genlerinin bir karışımı ile deneyimleyebilirsiniz. Gerçek zamanlı bir şekilde performans sergilemeye odaklanın ve ardından heyecan verici anların tadını çıkarın.

Çok oyunculu oyun dünyasında kendi savaş kahramanlarınızı bir araya toplayın ve ardından daha da fazla gelişim göstererek ilerlemeye çalışacaksınız. Düşman kulelerini ortadan kaldırmak adına bomba seçeneğini kullanabilirsiniz. Kuleler, bombalar ve stratejik yerleştirme ile tabanınızı geliştirerek arena içerisinde kazanan kişi olmaya yönelik hareket edin. Sürekli güncelleme ve oyuncu girişine göre oyun geliştirme deneyimi yaşayacaksınız. Şehrinizi geliştirmek için yükseltme ögelerini kullanabilirsiniz.

Krallığınızı güçlendirin, taktiklerinizi artırın ve yeni nesil bir dünyada heyecan verici anlar yaşamaya hazır olun. Oynarken beklemenize gerek yok. Hemen performansınızı artırın ve ardından güçlenmeye yönelik hareket edin. Üssünüzü nasıl ayarlayacağınızı ve hangi taktikleri kullanacağınızı düşünmeniz gerektiğinden, stratejik planlama becerilerinizde size yardımcı olur. Bu oyun kule savunma ve kule suçu harika bir kombinasyonudur. Baskınlar için farklı birlikler geliştirin, farklı kuleler ve patika tasarımları inşa edin, savaştaki seçenekler sınırsız ve sadece yetenekli bir taktikçi onları bulabilirsiniz. Her sahnesinde eşsiz yetenekleri değerlendirerek arena içerisinde başarılı bir şekilde performans sergilemeye yönelik hareket edin.

Anti Clash indir